Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Próbny test sprawności do Policji w Świebodzinie – 9 grudzień godz. 11:00

Data publikacji 04.12.2019

Uposażenie w kwocie nawet do 3 875 zł netto *, wcześniejsza emerytura po 25 latach służby, przejrzysta i jasna forma awansu zawodowego, a także praca, której celem jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych – to oferta jaką ma dla Ciebie Policja. 9 grudnia o godzinie 11:00 w Miejskiej Hali Sportowej w Świebodzinie odbędą się próbne testy sprawności do Policji. Przyjdź i sprawdź się!

Wcześniejsza emerytura po 25 latach służby, uposażenie netto w kwocie nawet do   3 875 zł * , jasne zasady awansu zawodowego to tylko część oferty jaką dla chętnych przedstawia Policja. W trakcie niełatwej, jednakże mającej ważny cel służby policjant będzie miał możliwość wzięcia udziału w wielu rozwijających szkoleniach jak np. kurs Stermotorzysty, kursy doskonalące techniki jazdy, kursy Ruchu Drogowego, kursy Motocyklowe, kursy Techników Kryminalistyki, kursy dla Dzielnicowych czy „Dochodzeniowców”. W trakcie służby policjant może liczyć również na wiele dodatkowych benefitów: jak 13 pensja, „mundurówka”, dodatki służbowe stałe i okresowe, dodatki za brak lokalu mieszkaniowego oraz dojazdy.

Aby móc rozpocząć proces rekrutacji należy spełnić wymagania:

- Obywatelstwo Polskie

- Nie skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe

- Wykształcenie minimum średnie

- Posiadasz zdolność psychiczną i fizyczną do pełnienia służby w formacjach uzbrojonych

Jeśli spełniasz powyższe warunki zapraszamy do Świebodzina, do Miejskiej Hali sportowej na ulicy Zachodniej 74, w dniu 9 grudnia na godzinę 11:00 na próbny test sprawności do Policji. Należy posiadać ze sobą dokument tożsamości, strój i obuwie sportowe oraz zaświadczenie od lekarza o możliwości wzięcia udziału w teście sprawności.

Przyjdź i sprawdź się!

* Dotyczy osób do 26 roku życia, które nie odprowadzają podatku. Osoby, które ukończyły 26 rok życia od powyższej kwoty odjąć muszą 17 % podatku.